0326 214 85 85

Hakkımızda

Vizyon

 Eylül , kurumların ve Kobilerin teknolojik ihtiyaçların belirlenmesi, projelendirilmesi ve karşılanması için sektörünün devleri ile birlikte çözümler üretmekte, projeler yapmakta ve profesyonel satış sonrası hizmetler vermektedir.

Misyon

  Müşterilerimizin, en değerli varlığımız olan çocuklarımızın eğitimine sağladıkları katkıları arttırmak amacıyla uluslararası standartlarda eğitim ve bilişim ürünlerini sağlamak ve hizmetleri üretmek.

Şirkete Genel Bakış
     2001 yılında eski sanayi sitesinde kurulan işletmemiz kısa zamanda büyümüş ve 2003 yılında Zenginler Mah. Hürriyet Cad. No:13 adresindeki yere taşınarak kurumsallaşma yönünde ilk adımı atmıştır. 2012 yılında ise şu an kullanmakta olduğumuz sektörün en modern işletmelerinden biri olan 75. Yıl Bulvarı Ürgen Paşa Mahallesindeki yeni yerine taşınmıştır. 
Eylül Bilgi İşlem Merkezi olarak 10 yılı aşkın bir süredir “çağdaş eğitim” kavramı kapsamında eğitim kurumlarının ve Kobilerin teknolojik ihtiyaçların belirlenmesi, projelendirilmesi ve karşılanması için sektörünün devleri ile birlikte çözümler üretmekte, projeler yapmakta ve profesyonel satış sonrası hizmetleri vermektedir.

     Genel olarak sunulan ürün ve hizmetler; Bilsa okul yönetim yazılımları destek ve satışı, Akıllı sınıf kurulumları, İnteraktif Eğitim Yazılımları, optik okuyucu ve form satışı, Ölçme Değerlendirme Sistemleri ve Yayınları, Antakya Belediyesi özel halk otobüslerinin Öğrenci Kimlik kartları, bilgisayar, bileşenleri ve, sarf malzemeleri satışı, Restaurant ve otel Yazılımları, ticari yazılımlarını, Kurumların , orta ve büyük ölçekli Kobilerin bilgi teknolojileri ,ağ sistemlerinin projelendirilmesi, hizmet sağlayıcılığı ve kurulumlarını sağlamaktayız. Bunun yanında “Arıza oluşmadan gereken önlemleri almak” prensibi ile hizmet verme hedefi doğrultusunda, düzenli olarak arıza önleyici bakım, donanım ve sistem yazılımları için gerekli düzeltmeler ve güncelleme gibi hizmetler sunan Eylül, ayrıca istatistiksel verilerle arıza takibi yaparak, cihazın kullanım süresinin maksimuma çıkarılmasını sağlamaktadır.

    Ülkemize kazandırdığı yeni ürün ve teknolojilerle eğitimin Türkiye’deki öncüsü olmak ve sahip olduğu bilgi birikimi ve deneyimiyle güncel teknolojileri harmanlayarak, eğitim kurumlarımızı 21. yüzyılın dersliklerine ve eğitim olanaklarına kavuşturmak ve bu alanda lider olmak.

Çalışmalar ve Çözümlerimiz.

 • Standartised Language Certificate For Medical Purpose (Standem)
 • Kurumsal Teknoloji Server,Sunucu,Network

  Kurumsal Teknoloji Server

  http://eylulbilgisayar.com.tr
 • Öğrenci tabletleri ve bu tabletlerin interaktif sınıfları ve yönetim sisteminiz ile entegrasyonu.

  Tablet Entegresyon

  http://eylulbilgisayar.com.tr
 • 6331 sayılı kanun ile zorunlu kılınan iş yeri risk değerlendirmesi için gerekli ölçüm, test ve analizleri yapar.
 • Eğitim Teknolojileri Liderinden Akademik ve Kurumsal Lisanslama Çözümleri.

  Microsoft Lisanslama

  http://eylulbilgisayar.com.tr
 • Size özel çözümler üreterek, firmanız için zaman, tasarruf ve verimi arttırmanıza yardımcı olunur. Böylelikle gelişen teknolojiyi yakalama ve uygulama fırsatı bularak, firmanızın kar maksimizasyonu, üretim kalitesi arttırma,performans denetimleri, çözüm uygulamaları ve iş zekası gibi birçok alanda farklılık yaratabilirsiniz.

  Kurumsal Teknoloji

  http://eylulbilgisayar.com.tr